Şanlıurfa Fuar Merkezi’nin açılışına günler kaldı.

Şanlıurfa, nihayet yeni Fuar Merkezine kavuşuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin göreve gelir gelmez ‘olmazsa olmazlarım’ ifadesiyle belirttiği projeler arasındaki Fuar Merkezi, söz verildiği gibi 11 Nisan 2018 tarihine yetişti.

Başkan Nihat Çiftçi’nin ilk temel atımından itibaren bizzat yakından takip ettiği fuar merkezi Türkiye’de bir ilki oluşturuyor. Başkan Nihat Çiftçi tarafından görevlendirilen teknik ekibin Türkiye genelindeki fuar merkezlerini yerinde denetleyerek oluşturduğu Şanlıurfa Fuar Merkezi Projesi, gerek yerleşim bakımından gerekse teknik yapıdan Türkiye’nin en iyi fuar merkezleri arasında yer alıyor.

Merkezdeki çalışmaları inceleyerek son çalışmalar hakkındaki son durum hakkında bilgiler alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaptığı değerlendirmesinde tüm Şanlıurfalıları açılışa davet etti. Başkan Çiftçi, “Çalışma arkadaşlarımız Fuar merkezini 11 Nisan tarihine yetiştirmek için yoğun çaba sarf etti. Ben de çalışmanın son şeklini gelip inceledim. 11 Nisan’da saat 14.00’de Şanlıurfalı hemşehrilerimiz ile birlikte Allah’ın izni ile merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. İnşaat Yapı Ve Dekorasyon Fuarı ile açılış yapacağız. Dolayısıyla hem kurtuluş etkinliklerimize hem de Fuar Merkezimizin açılışına tüm halkımızı bekliyoruz. Emeği geçen arkadaşlarımızı tekrardan kutluyorum.” diye konuştu.